Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Kaski motocyklowe szczękowe

ilość znalezionych towarów: 39

Jednym z najważniejszych elementów ochrony każdego motocyklisty podczas jazdy powinien być kask motocyklowy. Jedną z najpopularniejszych kategorii kasków są modele szczękowe. Cieszą się szczególnym uznaniem wśród osób, które często wyruszają w dłuższe wyprawy swoim jednośladem.

W przypadku zrobienia sobie postoju nie trzeba go zdejmować z głowy - wystarczy podnieść dolną część skorupy i cieszyć się chwilą odpoczynku. Ich dodatkową zaletą jest przede wszystkim możliwość zainstalowania dodatkowego wyposażenia choćby w postaci interkomu.

Znajdujące się w naszej ofercie kaski szczękowe to akcesoria motocyklowe, których celem przede wszystkim jest zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa z jednoczesnym zachowaniem wysokiego komfortu użytkowania. Z tego względu większość modeli, które tworzą nasz asortyment wykonana została z wielowarstwowego multikompozytowego materiału, który zapewnia trwałość i wytrzymałość przedstawianych produktów. Wśród producentów, których kaski posiadamy w naszej ofercie znalazły się takie firmy jak: Schubert, Shoei, Nolan czy Scorpion.

pixel