Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

O nas

 

KIM JESTEŚMY


Sklep Motopublica jest miejscem stworzonym przez motocyklistów dla motocyklistów. Mamy dwie siedziby stacjonarne w Polsce – sklep motocyklowy w Łodzi i Warszawie. Pierwszy sklep, a zarazem serwis motocyklowy, powstał w 2009 roku w Łodzi. Znajduje się on przy ulicy Obywatelskiej 72. Drugi otwarty został na początku czerwca 2015 roku przy al. Prymasa Tysiąclecia 76D w Warszawie, w tak zwanym „motocyklowym zagłębiu” - miejscu znanym chyba każdemu motocykliście ze stolicy i jej okolic. Od tamtej pory firma stopniowo rozwija się, stale poszerzając swoją gamę akcesoriów motocyklowych oraz ubrań dla motocyklistów. Odwiedzając nasze sklepy spotkacie samych zapalonych pasjonatów dwóch kółek, którzy bez jednośladów nie wyobrażają sobie życia.     
   

 

DLACZEGO MY


Bazując na swojej obszernej wiedzy i doświadczeniu bardzo chętnie pomożemy dobrać odpowiednią odzież i kaski. Udzielimy także odpowiedzi na wszelkie Wasze pytania i zagwozdki z zakresu wiedzy produktowej i technologicznej interesujących Was produktów. Mamy świadomość tego, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo motocyklistów. Dlatego też dokładamy pełnych starań, aby w sposób profesjonalny przybliżyć Wam naszą ofertę i zaproponować ubrania i akcesoria, w których w sposób całkowicie bezpieczny będziecie czerpać prawdziwą radość z jazdy. Wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze! 
 

 

NASZE MARKI


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich marek jak: ARAISHOEI, SPIDI, MODEKA, RUKKA, DANE, SCORPION, MOTONA, FORMA i TCX. Znajdziecie u nas pełną, dostępną gamę produktów tych producentów, jak i również firm takich jak HELD, FREESTAR, GARMIN,SENA, SCALA, SW-MOTECH oraz wielu innych.

Są to produkty znane i cenione na całym świecie, spotykane zarówno na torach wyścigowych, jak i najodleglejszych zakątkach globu. Staramy się podążać za trendami, dlatego też sukcesywnie wzbogacamy nasz asortyment najnowszymi kolekcjami.

pixel