Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Kaski motocyklowe

ilość znalezionych towarów: 192

Kask motocyklowy to jeden z najpotrzebniejszych i najważniejszych akcesoriów potrzebnych każdemu motocykliście. Odpowiada za bezpieczeństwo głowy i chroni ją przed urazami podczas niespodziewanej przygody w trakcie jazdy. Dodatkowo prawidłowo dobrany kask zapewnia motocykliście niezastąpiony komfort i wygodę. Te cechy mają niezwykle duże znaczenie podczas pokonywania kolejnych kilometrów po drodze lub torze. Dlatego tak bardzo ważny jest świadomy i trafny wybór podczas planowania zakupu nowego modelu.

Szerokie możliwości wyboru

Nasz sklep internetowy pomoże Ci dobrać bezpieczny kask według Twoich preferencji i gustu. Przygotowaliśmy propozycje zarówno dla fanów turystyki motocyklowej, jak i osób chcących wyróżnić się na drodze w stylowy i nietuzinkowy sposób. Proponujemy integralne modele sportowe dla entuzjastów szybkiej jazdy torowej oraz miejskie wersje otwarte i zamknięte. Duży wybór kasków szczękowych pozwoli Ci wybrać najciekawszą propozycję, w której przemierzysz kolejne tysiące kilometrów. Dla fanów klasyki przedstawiamy szeroki wybór kasków otwartych. W każdej z kategorii znajdziesz modele w ciekawych kolorystykach i malowaniach. Wybierać możesz spośród kasków z wysuwaną blendą przeciwsłoneczną lub dodatkowym daszkiem.

Oprócz szerokiego wyboru kasków motocyklowych, posiadamy również niezliczone ilości dedykowanych dodatków i akcesoriów. Wśród nich znajdziesz dodatkowe przyciemniane, lustrzane lub fotochromatyczne wizjery. Nie zabraknie także zaawansowanych interkomów i gogli.

pixel